Studia ON-LINE w SAN

URUCHOMIENIE PLATFORMY P@O

KOMUNIKATY REKTORA SAN

Dowiedz sie więcej

Nowoczesne metody planowania kariery - konferencja i warsztaty

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach połączonych z konferencją, pt. "Nowoczesne metody planowania kariery." Konferencja na temat nowoczesnych metod planowania kariery dla doradców zawodowych, specjalistów ds. HR, nauczycieli, pedagogów odbędzie się 27 sierpnia 2019 r. w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

W ramach wydarzenia:

• dowiesz się jak ulepszyć proces planowania kariery na podstawie praktycznych metod,
  • poznasz praktyki z innych krajów europejskich: Turcji, Bułgarii, Polski, Hiszpanii, Węgier
  • weźmiesz udział w wybranym szkoleniu dla doradców zawodowych, specjalistów ds. HR, nauczycieli, pedagogów, które zakończy się certyfikatem,
  • będziesz uczestnikiem dyskusji ze specjalistami z branży,
  • podczas lunchu będziesz mieć nieocenioną okazję do networkingu,
  • otrzymasz bezpłatny podręcznik zawierający gotowe do użycia metody z zakresu planowania kariery.
  • Konferencja oraz warsztaty skierowane są przede wszystkim do:
  • doradców zawodowych oraz agencji zatrudnienia,
  • pracowników oraz doradców wojewódzkich, powiatowych, miejskich, gminnych Urzędów Pracy,
  • nauczycieli, trenerów, coachów
  • pracowników firm szkoleniowych i opiekunów kształcenia zawodowego,
  • pracowników działu HR odpowiedzialnych za rozwój pracowników,
  • dyrektorów szkół, menedżerów,
  • studentów i absolwentów,
  • osoby bezrobotne, poszukujące zatrudnienia,
  • pracowników średniego szczebla,
  • oraz wszystkich żywo zainteresowanych podnoszeniem kompetencji oraz planowaniem kariery.

Każdy Uczestnik konferencji po wcześniejszym wprowadzeniu weźmie udział w szkoleniu Aplikacja mobilna w praktyce. Wprowadzenie oraz warsztat poprowadzi Łukasz Gaszewski oraz Michał Gaszewski z Optimus Way. W trakcie warsztatu zostanie zaprezentowana aplikacja "ECP app", za pomocą której użytkownicy mogą określić swoją ścieżkę kariery. Po prezentacji uczestnicy będą mieć okazję wypróbować aplikację na swoich urządzeniach elektronicznych (telefon/laptop).

Każdy Uczestnik konferencji może wybrać dodatkowe szkolenie:

1. Kompetencje przyszłości na rynku pracy
    Warsztat: Kompetencje przyszłości na rynku pracy
    dr Agata Matuszewska
    Instytut Psychologii Stosowanej, Społeczna Akademia Nauk, Łódź/ Uniwersytet Łódzki, Akademickie Biuro Karier Zawodowych UŁ
    : 14:00-15:30
    Miejsce:
    ul. Kilińskiego 98, sala K-41

W trakcie warsztatu zostanie poruszony temat kompetencji wymaganych na rynku pracy w XXI wieku oraz zwiększenia świadomości planowania kariery dla osób już aktywnych na rynku pracy, jak i rozpoczynających ścieżkę kariery.

1. Industry 4.0 – szansa czy zagrożenie?
    Warsztat: Industry 4.0 – szansa czy zagrożenie?
    : 14:00-15:30
    Miejsce: ul. Kilińskiego 98, Aula A-3

Warsztat przybliżający tematykę Czwartej rewolucji przemysłowej związanej z wykorzystaniem automatyzacji, przetwarzania i wymiany danych. Podczas warsztatu przedstawione zostaną szanse oraz zagrożenia związane z wprowadzeniem Industry 4.0.

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny. Koszty dojazdu/zakwaterowania pokrywa uczestnik konferencji.

Dodatkowe korzyści: uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w międzynarodowej konferencji.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają do 25 sierpnia 2019 roku włącznie.